Het eiland Corsica en de havenstad Calvi worden beschouwd als een van de mooiste bestemmingen in de zomer. Idealiter boekt u een goedkope huurauto op de luchthaven van Calvi. Direct aan de havenstad kunt u prachtige stranden, een charmante oude stad en veel cultuur verwachten. Op MietwagenCheck heeft u de mogelijkheid om vooraf de prijzen te vergelijken van de autoverhuur bedrijven op Calvi Luchthaven. Verken heel Corsica op een bijzonder flexibele manier.
Veel gestelde vragen over huurauto boeken Calvi – Sainte-Catherine Airport
Wat kost een huurauto in Calvi – Sainte-Catherine Airport?
Een huurauto in Calvi – Sainte-Catherine Airport kost gemiddeld 26,87 € per dag.
Wat kost een huurauto per week in Calvi – Sainte-Catherine Airport?
Een huurauto in Calvi – Sainte-Catherine Airport kost gemiddeld 188,10 € per week (26,87 € per dag).
Welke autoverhuurder is de goedkoopste in Calvi – Sainte-Catherine Airport?
Argus Car Hire is in Calvi – Sainte-Catherine Airport de goedkoopste. Een autohuur kost 107,49 € voor 4 dagen.
Kun je in Calvi – Sainte-Catherine Airport een auto huren zonder borg?
Nee, helaas kunt u op dit moment geen in Calvi – Sainte-Catherine Airport auto huren zonder borgsom.
Kun je in Calvi – Sainte-Catherine Airport een auto huren zonder creditcard?
Nee, helaas kunt u op dit moment geen in Calvi – Sainte-Catherine Airport auto huren zonder creditcard.
Hoeveel kost het om een huurauto te annuleren in Calvi – Sainte-Catherine Airport?
Tot 24 uur voor aanvang van de huur kost een annulering tijdens de openingstijden van Driveboo niets.
Tevredenheid over MietwagenCheck 50843 Recensies
4.8/5
40 Ervaringen van onze klanten in Calvi – Sainte-Catherine Airport
Beoordeling van Anita H.
“Ter plaatse ging alles snel en het personeel was vriendelijk. De staat van de huurauto was geweldig en de prijs was redelijk.”
Beoordeling van Paul S.
“Snelle en stressvrije overdracht en teruggave van de huurauto. Graag gedaan!”
Beoordeling van Hilde O.
“Zeer vriendelijk en deskundig personeel dat snel was met het ophalen en terugbrengen van de huurauto.”
Beoordeling van Max S.
“Ik kan het autoverhuurbedrijf aanbevelen. We kregen het voertuig dat we wilden snel en in goede staat.”
Beoordeling van Harald F.
“De huurauto, een Citroen C4, was goed onderhouden en absoluut prima. Het ophalen en terugbrengen ging vlot.”
Beoordeling van Kai F.
“Het verhuurstation ligt op ongeveer 300 meter van de luchthaven en is gemakkelijk te vinden. De overdracht verliep vlot na een korte wachttijd.”