Doorgaans bevinden zich meerdere autoverhuurdesks in de aankomsthal van de luchthaven, waar u gemakkelijk een auto kunt ophalen. Een compacte klasse auto is aan te raden voor vakantiegangers, die voornamelijk in de steden verblijven.
In tegenstelling tot Nederland, wordt er in Japan links gereden. Het is daarom raadzaam om extra voorzichtig te zijn, vooral bij het oversteken van de weg en in het verkeer. Vergeet ook niet dat verkeersregels verschillend kunnen zijn van wat u gewend bent. De maximumsnelheid varieert tussen 40 km/h in woonwijken tot 100 km/h op snelwegen.
Er zijn verschillende benzinestations in de buurt van de luchthaven, dit is vooral handig voor diegenen die een auto huren en deze met een volle tank moeten terugbrengen.
In Japan wordt er betaald met de Japanse Yen (JPY). Creditcards worden op veel plaatsen geaccepteerd, maar het is toch handig om wat contant geld bij je te hebben. Geldautomaten zijn doorgaans 24/7 beschikbaar op de luchthaven.
Japan kent vier seizoenen. De temperaturen in Tottori variëren van ongeveer 0°C in de wintermaanden tot zo'n 30°C tijdens de zomermaanden. Wees bereid voor mogelijke regen in elk seizoen.
Yonago en de naburige steden bieden verschillende bezienswaardigheden, zoals historische tempels en prachtige landschappen. Een bezoek aan Daisen berg en Sakaiminato, de geboorteplaats van Kitaro van de manga "GeGeGe no Kitaro", zijn ook aanraders.